Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Sporten Universum 14/15

0 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Schopnosti lyžaře
závodní
Sezona
14/15
Délka oblouku
střední
Skluznice
UHM Graphite race base
Materiál jádra
dřevěné

Parametry produktu

Schopnosti lyžaře
závodní
Sezona
14/15
Délka oblouku
střední
Skluznice
UHM Graphite race base
Materiál jádra
dřevěné

Popis produktu

Lyže Sporten UNIVERSUM – Lyže pro krátký i střední oblouk opatřená nejmodernější 3D technologií na základě klasického sendviče s pláty titanalu ví, co chce. 73 mm pod botou ti pomůžou na rozbité sjezdovce a double radius tě provede krátkým i středním obloukem.   „Hledáš opravdovou universálku a při tom žádné ořezávátko? Je tu! Věř, že dva plechy v ní tě opravdu podrží!“  

Naše doporučení:    

Rozměry:

Délka [cm]

Profil [mm]

Rádius [m] 160 123-73-105 10,9/13,1 168 123-73-105 12,1/14,7 176 123-73-105 13,5/16,8  

BROUŠENÍ: spodní: 0,75°, boční: 89°  

Skluznice: UHM GRAPHITE RACE BASE

Graphitová skluznice s ultravysokým molekulárním číslem se vyznačuje výbornou absorpcí vosku a zaručuje dokonalý skluz. Skluznici používáme pro sportovní a výkonostní řady lyží. Je ji nutné pravidelně ošetřovat skluzným voskem, aby nedocházelo k jejímu poškození.  

Technologie:      

  • dřevěné jádro - kombinace bukového a topolového dřeva. Žádný moderní materiál dosud nedokázal nahradit jedinečné fyzikální vlastnosti dřeva. Dřevo zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu při vysokých rychlostech i ideální rozložení sil při krátkých obloucích.
  • 3d tvarovaný povrch - trojrozměrně tvarovaný povrch lyže nejen vylepšuje vzhled, ale především významně zvyšuje torzní tuhost lyže a napomáhá správnému rozložení fyzikálních sil při obloucích.
  • Titanal - Speciální slitina hliníku s příměsí titanu, která výrazně ovlivňuje torzní tuhost lyže. Používá se jako varianta v kombinaci nebo místo určitého typu laminátu.
  • double radius - novou technologií dvou rozdílných rádiů jsme docílili opravdu univerzální lyže. Menší rádius v přední části lyže usnadňuje přechod z dlouhého do krátkého oblouku. Větší rádius se postará o rychlejší vyjíždění lyže z oblouku a perfektní držení v delších obloucích.

 

Set s vázáním Tyrolia PR 11 - Barva bílo-černá (neodpovídá obrázku kde je stříbno-černá varianta): -

DIN 3 - 11 - podložka PowerRail - výška postoje špička 29 mm (vzdálenost mezi podrážkou boty a horní plochou lyže) - výška postoje pata 33,5 mm - hmotnost kompletního vázání 2040 g / pár - nastavení velikosti boty jednoduše bez nářadí - nastavit lze rozpětí délky podrážky boty 260 - 380 mm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.