K2 Disruption STI 23/24

K2 Disruption STi jsou sjezdové lyže s lehkým a tuhým dřevěným jádrem vyztuženým sklolaminátem a titanalem. Díky tuhé výztuze z Titanalu a tlumení DMD si zachovávají stabilitu v...
14 875 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Outdoorshops.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • Více variantZdarma100 % • 942 recenzíDalší informace

Popis produktu

K2 Disruption STi jsou sjezdové lyže s lehkým a tuhým dřevěným jádrem vyztuženým sklolaminátem a titanalem. Díky tuhé výztuze z Titanalu a tlumení DMD si zachovávají stabilitu v...

Parametry produktu

Výrobce
Značka
Určení
pánské
Schopnosti lyžaře
závodní
Délka oblouku
střední
Sezona
23/24

Parametry produktu

Výrobce
Značka
Určení
pánské
Schopnosti lyžaře
závodní
Délka oblouku
střední
Sezona
23/24

Popis produktu

K2 Disruption STi jsou sjezdové lyže s lehkým a tuhým dřevěným jádrem vyztuženým sklolaminátem a titanalem. Díky tuhé výztuze z Titanalu a tlumení DMD si zachovávají stabilitu v každé zatáčce a v různých sněhových podmínkách.

Lyže jsou perfketní pro expertní lyžaře, kteří mají rádi precizní řezání oblouků na sjezdovce. Mají rychlé hrany a utažený radius, takže se položí do oblouku a dokonale drží stopu. Díky konstrukční technologii Titanal I-Beam a tlumení Dark Matter Damping umožňují lyže hladkou jízdu a čistou stopu na tvrdém, rychlém sněhu.

Lyže jsou dodávány v setu s vázáním Marker MXC 12 TXC Light Quikclik Black, které bylo navrženo pro maximální přenos výkonu mezi lyží a botou díky špičce s technologií XCELL Piston Technology, která pomáhá udržet botu ve středu lyže při rychlých otřesech a TCx patě, která jistí kontrolu a přesný výkon.

DARK MATTER DAMPING - DMD polymerní tlumič vložený mezi dvě vrstvy uhlíku a strategicky umístěný podél hrany lyže. DMD zajistí lepší přilnavost hran a ovládání lyže

TITANAL I-BEAM

Titanalový plát, který se táhne od špičky k patě podél středu lyže a je optimálně tvarovaný, aby lyžím dodával stabilitu a tím přesné vedení v celé délce oblouku.

SPEED ROCKER:

Speed Rocker je krátké a lehké přizvednutí lyže v oblasti špičky, které usnadňuje zahájení oblouku a přispívá k větší hbitosti při přecházení z oblouku do oblouku.

POWERWALL

Přenos výkonu je výrazně zvýšen s rozměrnými ABS bočními stěnami, které jsou laminované a vložené do dřevěného jádra v oblasti středu lyže. Díky tomuto vložení bočnice do jádra lyže je přenos energie rychlý a přesný.

Parametry lyží:

  • Délky: 155, 160, 165, 170
  • Rocker: Speed Rocker (přizvednutá špička)
  • Konstrukce: Titanalová výztuha
  • Vykrojení: 125 x 72 x 107
  • Jádro: Aspen Veener (osiková dýha)
  • Rádius: 13.6m (165)

Parametry vázání:

  • Typ vázání: Marker MXC 12 TXC Light Quikclik Black
  • DIN: 4-12
  • Váhový limit: max 120 kg

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.