Salomon X-Max X10 16/17

Konstrukce
Oversize Active Contact Sidewalls, Powerframe Ti
Technologie
Carve Rocker

Sjezdové lyže Salomon X-Max X10 v setu s vázáním M XT12 C90 Titanová vložka a dřevěné jádro zajišťují maximální sportovní výkon, stabilitu, kontrolu lyží a přesné nasazování oblouků.
Technické parametry SALOMON X-MAX X10
Typ lyžaře: Sportovní
Jádro: Woodcore
Konstrukce: Oversize Active Contact Sidewalls, Powerframe Ti
Podložka: X Track
Rocker: Carve rocker
Vázání: M XT12 C90
Hmotnost: 3,2 kg /lyže (169 cm) s vázáním
Parametry: 120-73-104 mm (162 cm)
Parametry: 120-73-102 mm (169 cm)
Rádius: 13,3 m (162 cm)
Rádius: 15 m (169 cm)

• Perfektní všestranné lyže, dobře ovladatelné jak na upravených sjezdovkách tak ve volném terénu. Není nutné do toho dávat příliš síly, proto večer nebolí tolik nohy. Prozatím nejlepší co jsem kdy testoval, hned jsem je musel mít. A nelituju...

Super

• Hodnotím variantu 162 cm. Perfektní na tvrdé upravené pistě a dobře zvládají i rozježděnou černou v odpoledních hodinách. Ani do krátkých oblouků je není potřeba moc tlačit. Ani po 6 dnech lyžování se mi je nechtělo dávat dolů :-)
    • trochu rychle odchází hrana, ale jedná se možná o můj subjektivní dojem.

Pořídíl bych si je znovu a za 2 roky budu koukat po novém modelu této značky a třídy.

• , zakoupeno v Actisport.cz

• nevyzkoušeno, zatím není sníh