Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Lusti TOUR 70 20/21

0 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
unisex
Sezona
20/21

Parametry produktu

Určení
unisex
Sezona
20/21

Popis produktu

 

Lusti TOUR 70

Lyže Lusti TOUR 70 jsou dobrou volbou pro každého závodníka, ale i pro skialpinistu, který si chce užívat lehkost při jízdě. Jedná se o ideální lehké lyže do vysokých hor,pro ty kteří si chtějí kvalitně zalyžovat na prašanu při dlouhých sjezdech. Poskytují úžasnou volnost pohybu a ideální jsou pro jízdu na hraně v krátkých, středně dlouhých až dlouhých obloucích. Lyže Lusti TOUR 70 je díky dřevěnému jádru zajištěno mimořádné tuhosti a pružnosti. Disponují dvěmi biaxiálními prepregovými nosnými vrstvami a výztuhou. Dále jsou lyže opatřeny sintrovanou skluznicí a kvalitními ocelovými hranami.  

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

Model 2021

Malosériová česká výroba

Použití kvalitních materiálů

Odolná povrchová úprava

Kvalitní sintrovaná závodní skluznice  

Nevýhody

Nemá

Názor experta

S lyžemi Lusti TOUR 70 si užijete každou chvíli mířící k vrcholům.Jako doma s nimi budete ve volném terénu. Zaměřují se především na úžasnou volnost pohybu a proto si je oblíbí každý závodník, ale i skialpinista, který si chce užívat lehkost skialpinismu. Vhodné jsou pro jízdu v různém terénu, kde perfektně užijete krátký,středně dlouhý až dlouhý oblouk. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k mechanickému poškození lyží.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.