Lusti LP 68 23/24

Lyže Lusti LP 68 jsou dámské lyže, které jsou velmi kvalitní a vyvážené. Jsou zaměřeny především na ty sportovněji založené lyžařky, které jsou v pokročilém stadiu. Lyže LP 68...
11 589 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka NEVIX Cyklosport
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 3 dnů • Více variantDárekZdarma92 % • 799 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 651 recenzíDalší informace

Popis produktu

Lyže Lusti LP 68 jsou dámské lyže, které jsou velmi kvalitní a vyvážené. Jsou zaměřeny především na ty sportovněji založené lyžařky, které jsou v pokročilém stadiu. Lyže LP 68...

Parametry produktu

Výrobce
Určení
dámské
Schopnosti lyžaře
závodní
Délka oblouku
krátké
Sezona
23/24

Parametry produktu

Výrobce
Určení
dámské
Schopnosti lyžaře
závodní
Délka oblouku
krátké
Sezona
23/24

Popis produktu

Lyže Lusti LP 68 jsou dámské lyže, které jsou velmi kvalitní a vyvážené. Jsou zaměřeny především na ty sportovněji založené lyžařky, které jsou v pokročilém stadiu. Lyže LP 68 tvarově vycházejí ze slalomek RC, ale díky ubrání jednoho plátu titanalu je lyže snadněji ovladatelná a díky užšímu středu lyže umožňuje snadný přechod z oblouku do oblouku. I když má lyže nižší váhu oproti RC, přesto je dostatečně pevná a spolehlivá i ve středních rychlostech. V celkovém shrnutí jsou tyto lyže poslušné, snadno ovladatelné a i při vynaložení malého úsilí si perfektně užijete svoji jízdu.

Malosériová výroba v České republice a špičkové konstrukční materiály zaručují výjimečnou kvalitu těchto lyží.

Rozměry:

Délka [cm]

Profil [mm]

Rádius [m] 151 122-68-104 10,7 156 122-68-104 11,5 161 122-68-104 12,4 166 122-68-104 13,2

Technologie LP 68:

 • Sendvičová konstrukce - Klasická a ověřená konstrukce určena především pro top modely lyží. Mezi povrchem a kvalitní skluznicí jsou integrovány jednotlivé vrstvy jádra. Ve většině případu se jedná o prvky ze dřeva, Titanalu a dalších materiálů, které zajistí chování lyže dle požadavků dané kategorie.
 • Dřevěné jádro - Žádný moderní materiál dosud nedokázal nahradit jedinečné fyzikální vlastnosti dřeva. Dřevo zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu při vysokých rychlostech i ideální rozložení sil při krátkých obloucích.
 • Titanalová vrstva - Jeden plát kovu se skvělými tlumícími vlastnostmi, který dodává lyži potřebnou pružnost a torzní tuhost. Lyže s titanalem drží perfektně na hraně a jsou mimořádně stabilní.
 • Triaxiální a 2x biaxiální laminátové vrstvy - Umožňují dosáhnout požadovaných hodnot tvrdosti ve zkrutu a ohybu. Kombinací správného typu laminátu a jeho tloušťky je možno ovlivnit chování a charakter lyže.
 • Sintrovaná skluznice - Grafitová skluznice s vyšší molekulární hustotou, je tvrdší a lépe absorbuje vosk
 • Ocelové hrany
 • Bočnice ABS

Naše doporučení:

Set s vázáním Vist VSP 412 a podložkou SPEEDCOM:

 • Hmotnost lyžaře 36 - 130 Kg
 • DIN 4 - 12
 • Výška postoje (deska + vázání): 30 mm
 • Výška podložky: 17,5 mm
 • Hmotnost vázání: 860 g (na jednu lyži)
 • Hmotnost podložky: 370 g (na jednu lyži)

Vázání řady Vist VSP se vyznačuje lehkostí a aerodynamickým tvarem, při zachování vysokého standardu v designu materiálů, bezpečnosti, výkonu a snadného použití. Zaručují jednoduchou montáž a rychlé nastavení, nižší hmotnost a maximální funkčnost. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní.

Podložka pod vázání SpeedCom byla vyvinuta jako další možnost kombinace k vázáním VIST VSP. Díky jednoduchému a rychlému použití a její extrémně nízké hmotnosti, se stává ideálním řešením pro ty, kteří hledají optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání, které je umístěno na podložce Speedcom lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí.

Broušení: 87° z boku 0,5° od spodu

Montážní bod, pro případnou vlastní montáž vázání  (měřeno od paty):  151 cm – 65,0 cm 156 cm – 67,0 cm 161 cm – 69,5 cm 166 cm – 72,0 cm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.