Head V-SHAPE 10 20/21 od 4 499 Kč - Heureka.cz

Head V-SHAPE 10 20/21

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
pánské
Typ
all mountain
Sezona
20/21
Materiál jádra
kompozitové

Parametry produktu

Určení
pánské
Typ
all mountain
Sezona
20/21
Materiál jádra
kompozitové

Popis produktu

Potřebujete okamžitě poradit s výběrem lyží, nebo dalšího materiálu HEAD, neváhejte a zavolejte na tel. číslo +420 737 571 268, nebo využijte kontaktního formuláře dole, pod touto kartou zboží. Máme dlouholeté zkušenosti s testováním lyží HEAD v našem TEST centru HEAD ve Šp. Mlýně a dlouholetého prodeje dalšího zimního materiálu HEAD a jsme přesvědčeni, že dokážeme velmi kvalitně a odborně poradit lyžařům všech výkonnostních kategorií.  

DÉLKA (cm)

ŠPICE (mm)

STŘED (mm)

PATA (mm)

RADIUS (m) 184       16,1 177       14,8 170 139 85 121 13,6 163       12,3

  • Složení lyže: Najdete dole na této kartě v souboru PDF - HEAD V-SHAPE 20/21 - složení/řez lyží.
  • Výbava lyže: LYT Tech Construction - ERA 3.0 - GRAPHENE Carbon Sandwich Cap Construction - KARUBA Light Weight Wood Core - Structured UHM C Base skluznice - Allride Rocker - Deska LYT Powerrail.
  • Vázání HEAD (Tyrolia) PRD 12G W: Systémové vázání HEAD, které se nešroubuje do lyže ani do desky. Pomocí ližin a systému aretace se vázání nasouvá na desku lyže - velmi rychlá a jednoduchá montáž. Výška postoje 33,5 mm - DIN 3,5-12 - Hmotnost 2000g - Rozsah hmotností od 31kg - do +-120kg.

Vázání PRD 12 GW je pro pokročilé lyžování ve všech podmínkách. Technologie PowerRail nabízí vysokou odolnost a ještě větší stabilitu při jízdě. Můžete se spolehnout na snadnou manipulaci, maximální všestrannost a optimální výkon. Kompatibilita s podešví GripWalk znamená bezpečné uložení, jak pro podešve (ISO 5355), tak pro podrážky GripWalk. Kluzná deska AFS zaručuje konstantní uvolňovací sílu a také rychle a přesně polohuje boty ve střední poloze. 

Výbava vázání: Špička LX se systémem TRP - Full Diagonal PATA I ŠPIČKA - ABS systém pro snadné vypnutí špičky - PowerRail PRO - Pata RACE Lite - Odolný povrch - Široká brzda.  

RECENZE/DOPORUČENÍ

  • HEADsportSHOP doporučuje: Skvělá lyže hlavně na měkkou a rozbitou sjezdovku a do nového sněhu. Pocitově lyže neskutečně "rovná" terén před Vámi (oči vidí nerovnosti - ale nohy cítí rovinu), jak to ten HEAD udělal je záhadou. Velmi zábavná lyže pro sportovní a pokročilé lyžaře pro celodenní lyžování, díky technologiím je velmi lehká, méně náročná, než podobný tužší model SUPERSHAPE TITAN.
  • HEAD doporučuje: V-Shape V10 je novou zářivou hvězdou v terénu mimo upravené sjezdovky: pro požitkáře i pokročilé lyžaře. Díky své geometrii je tato lyže přímo stvořena pro obloučky. Široká přední část aktivně podporuje zahájení oblouku. I v extrémních situacích se s těmito lyžemi pod nohama budete cítit pohodlně. A co víc, s V-Shape V10 si užijete spoustu zábavy i na sjezdovce.
  • TEST klient Šp. Mlýn: Dík za test této všestranné lyže na všechny povrchy co zde dnes byly. Nádherně drží jak na zmrzlé podložce, tak v měkkém sněhu, nádherně projíždí muldy, nic jí není cizí. Pro mě to je lyže na celý den a na všechen možný sníh. Lyže má dosti slušně rozměry. Při 170 cm má rádius skoro 14 metrů a pod botou 85 mm, špička má dokonce 139 mm. Slušný pádlo. Na tyto rozměry je lyže dosti lehká. Nejlépe jsem se s ní cítil ve středních a delších obloucích. Umí jet dosti rychle, super svezení!!

     

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.