Fischer RC4 SPEED PT 17/18

Délka oblouku
krátké
Sezona
17/18

THE PERFECT CURV – HRA S LIMITNÍMI SILAMI Oblouk za obloukem a stále vyšší rychlost, extrémní dynymika tě zcela uchvátí! Odstředivé síly se zvyšují a ty se cítíš jako profík. Tato extrémní výkonnost je výjimečně blízko profi materiálu ze Světového paháru. Především díky speciálnímu Sidecut Concept jsou lyže dobře ovladatelné a dovolí jet každý oblouk s absolutním nasazením a rychlostí. Nadupané špičkovými technologiemi jako jsou Triple Radius, Curv Booster či karbonový laminát DIAGOTEX™, přináší THE CURV perfektní tuhost, rychlý přechod z oblouku do oblouku bez ztráty rychlosti a celkově optimální přenos sil. Takto je každý oblouk dech beroucí zábavou.

Živé a současně výjimečně stabilní. Pro krátké a středně dlouhé oblouky.

Postará se o top výkon i zábavu při lyžování.

• , zakoupeno v Lyželyže.cz

• kvalita