Elan RC RACE QS 20/21

TOP 14 v kategorii Sjezdové lyže

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Elan RC RACE QS 20/21

Model RC Race je navržen pro ambiciózní mladé závodníky a nabízí tu správnou kombinaci pružnosti, torzní stability a přilnavosti hran. Děti jsou naší budoucností nejen v...
4 099 Kč

Skladem • Více variant190 Kč100 % • 457 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma100 % • 235 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma482 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 803 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 80 658 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Popis produktu

Sezona
20/21

Recenze

• , zakoupeno v SKI SPORT Mělník.cz

Pro vnučku a další rok pro vnuka.

• , zakoupeno v Skibohemia

Zatím nelze produkt hodnotit, nepoužitý.

Parametry produktu

krátké
Sezona
20/21

Popis produktu

Děti jsou naší budoucností nejen v životě, ale i v lyžování. Zatímco jejich první kroky na lyžích jsou klíčové pro jejich budoucí schopnosti a znalosti, dalším krokem jsou pevnější lyže, se kterými se tyto děti vrhnou dolů po svahu s lehkostí a odhodláním.

Pamatovali jsme na pokročilé juniorské lyžaře, a tak jsme vyvinuli RC Race, naše nejlepší juniorské lyže s pravým dřevěným jádrem s inovativní technologií Elanu Waveflex, čímž je jim poskytnuta optimální kombinace pohodlí, pružnosti, torzní stability a držení hran. Tyto lyže zdědily své grafické prvky z řady lyží Precision, takže děti mohou “lyžovat jako táta”, i co se týče designu.

• Jádro Dual Woodcore
  • Konstrukce WaveFlex Technology, Full Power Cap, Fiberglass
  • Značka Elan

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
5 ×
  • , zakoupeno v SKI SPORT Mělník.cz

Pro vnučku a další rok pro vnuka.

• , zakoupeno v Skibohemia

Zatím nelze produkt hodnotit, nepoužitý.