Elan Amphibio Insomnia PS 16/17

16/17
Konstrukce
Technologie Amphibio 4D, boční hrany RST, dřevěné jádro Trulite, dvoji

• , zakoupeno v Skibohemia

• Z lyží jsem opravdu nadšená, vybírala jsem celkem dlouho a nakonec jsem se rozhodla pro tyto a rozhodně nelituji.
    • Perfektně sedí na sjezdovce a výborně se ovládají.

Jsou lehké a přesto skvěle sedí na trati a výborně se ovládají. Já rozhodně výběru těchto lyží nelituji.

Určení
dámské
Schopnosti lyžaře
pokročilý
Sezona
16/17
Konstrukce
Technologie Amphibio 4D, boční hrany RST, dřevěné jádro Trulite, dvoji

Nejvyšší model z řady dámských All Mountain (univerzálních lyží). Insomnia je rychlá carvingová lyže vhodná pro dlouhé i krátké oblouky. Je to skvělá lyže pro upravené svahy, která je velmi hbitá a zároveň stabilní a tolerantní k chybám. Tyto lyže získaly mnohá ocenění, jedná se o jedny z nejlepších dámských lyží na trhu. Mají laminované dřevěné jádro s jedním titanovým plátem. Jedná se o předváděcí lyže. Ohledně stavu lyže volejte na 733526958.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Skibohemia

• Perfektně sedí na sjezdovce a výborně se ovládají.